FASTANSTÄLLD PERSONAL


Dylan Saleh
Administratör & simtränare
Jobbar med D- och E-grupperna, samt med träningsgrupperna och i teknikskolan

dylan@mass.se
Ida Gustafsson
Administratör & instruktör
Jobbar främst med paraverksamheten

ida@mass.se
Jenni Berglund
Administratör & instruktör

jenni.berglund@mass.se
Jennifer Nilsson
Verksamhetsansvarig simkunnighet & skolsim

jennifer@mass.se
Johanna Svensson
Administratör & simtränare
Jobbar med de äldsta tävlingssimmarna, samt med diverse tävlings- och träningsgrupper

johanna.svensson@mass.se
Jonathan Sühl
Administratör & simtränare
Jobbar med några av de äldre tävlingssimmarna, samt diverse tävlings- och träningsgrupper

jonathan@mass.se
Julia Nyqvist
Administratör & simtränare
Jobbar främst med A- B- och C-grupperna

julia@mass.se


Lindakatarina Ek
Klubbchef

lindakatarina.ek@mass.se

EXTRAPERSONAL


Utöver vår fastanställda personal arbetar ett femtiotal ledare i vår verksamhet varje vecka. Det är de som möjliggör att vi kan bedriva så mycket verksamhet i föreningens regi och de gör ett fantastiskt jobb.


GLÖM INTE ATT BESÖKA OSS PÅ FACEBOOK & INSTAGRAM

Md banner f reningscertifikat
Swimming pool
Vi bedriver majoriteten av vår verksamhet på Lilla Åbybadet i Mölndal. För mer info om badet, klicka på bilden.
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub