FASTANSTÄLLD PERSONAL


Ida Gustafsson
Administratör & instruktör

ida@mass.se
Jenni Berglund
Ekonomi
Administratör & instruktör

jenni.berglund@mass.se
Johanna Svensson
Administratör & simtränare

johanna.svensson@mass.se
Lindakatarina Ek
Klubbchef

lindakatarina.ek@mass.se
Lukas Engström
Simtränare

lukas@mass.se
Jennifer Nilsson
Verksamhetsansvarig simkunnighet & skolsim
Administratör & instruktör

jennifer@mass.se
Julia Nyqvist
Administratör & simtränare

julia@mass.se

EXTRAPERSONAL


Utöver vår fastanställda personal arbetar ett femtiotal ledare i vår verksamhet varje vecka. Det är de som möjliggör att vi kan bedriva så mycket verksamhet i föreningens regi och de gör ett fantastiskt jobb.


GLÖM INTE ATT BESÖKA OSS PÅ FACEBOOK & INSTAGRAM

Md banner f reningscertifikat
Swimming pool
Vi bedriver majoriteten av vår verksamhet på Lilla Åbybadet i Mölndal. För mer info om badet, klicka på bilden.
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub